nrumer-telefonu-do-hydrokan-bialystok791 038 003

Radiowa lokalizacja uszkodzeń

Hydrokan - Usługi kanalizacyjno-inspekcyjne - Lokalizator radiowy i kamera inspekcyjna
W naszej ofercie znajdą Państwo usługę radiowej lokalizacji uszkodzeń kanalizacyjnych. Polega ona na umiejscowieniu kamery z miniaturową głowicą i nadajnikiem radiowym w rurach kanalizacyjnych. Nadajnik sygnalizuje aktualne położenie kamery, a wysyłany sygnał o częstotliwości 512 MHz namierzany jest poprzez lokalizator.

Skuteczna i precyzyjna metoda wykrywania uszkodzeń rur kanalizacyjnych

Jest to niezawodny i dokładny sposób wykrycia usterki. Największą jego zaletą jest to, że nie wymaga zbędnego rozkopywania terenu bądź kucia w większym zakresie niż jest to konieczne. Dzięki temu ogranicza czas potrzebny na naprawę awarii oraz umożliwia uniknięcie dodatkowych kosztów. Bez-wykopowa lokalizacja zapewnia namierzenie uszkodzenia z dokładnością do 0,5 m razem z określeniem głębokości, na jakiej znajduje się kamera z głowicą wyposażona w nadajnik radiowy.
Kamera z lokalizatorem jest w stanie pokonać rury od 35 mm do 110, a także 90° kolana w 35 mm rurach. Maksymalna długość sprawdzanego odcinka to 30 mb.

Podczas testów sprzętowych udało nam się przejść 6 kolan ø35/90°, co daje dokładny obraz możliwości, jakie niesie ze sobą kamera elastyczna.
Radiowa lokalizacja sprawdza się także przy dokładnym wyznaczaniu przebiegu instalacji kanalizacyjnej, zwłaszcza w przypadkach, kiedy nie mamy informacji o jej przebiegu.

Zapraszamy do kontaktu

tel. 721 878 631, 791 038 003


Radiowa lokalizacja uszkodzeń kanalizacji:

Oszczędność czasu

Ograniczenie kosztów

Precyzja

Minimalna inwazyjność

Szybsza naprawa